Krkonošské školní sportovní hry se konaly již po patnácté

Ve čtvrtek 4. října 2012 se na atletickém stadionu manželů Zátopkových konaly „tradiční“ sportovní hry, jež jsou soutěží jednotlivců, a proto byly vyhlašovány všechny kategorie mladších žákyň a žáků a starších žákyň a žáků. Každý, kdo se umístil na 1.-3. místě, obdržel diplom a medaili.

Her se zúčastnilo několik desítek sportovců převážně z okolních škol. Nechyběli nadějní atleti ze ZŠ nám. Míru, ZŠ Školní, ZŠ Lánov a Gymnázia Vrchlabí. Sportovci soutěžili v kategorii běhu na 60m, skoku do dálky, skoku do výšky, hodu míčkem a vrhu koulí, vytrvalostním běhu a běhu štafetovém. Na prvních místech se umístili žáci naší školy v následujících kategorií. Běh 60m – Kristýna Chrtková (starší žákyně) a Matěj Rozkovec (starší žáci); skok do dálky – Anna Kasáčová (st. žákyně), Anna Ptáková (ml. žákyně), Jiří Hartig (ml. žáci); skok do výšky – Nikola Charvátová (145 cm, st. žákyně), Natálie Nedomlelová (ml. žákyně), Dominik Řehák (st. žáci); běh dlouhý – Kateřina Háková (st. žákyně), Anna Ptáková (ml. žákyně), Mike Ophoff (ml. žáci) a Adam Matouš (st. žáci). 1. místo si také odnášíme z běhu štafetovém v kategorii st. žákyň a žáků!

O hladký průběh závodu se postaral tým rozhodčích a pomocníků ze ZŠ nám. Míru. Děkujeme za příjemnou atmosféru a sportovcům gratulujeme! Fotky uvnitř článku.

Jan Martin, trenér
Mgr. Martina Zemanová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *