Ve finálovém turnaji Oranžového pětiboje skončil Tomáš Kubík stříbrný

Naše škola – ZŠ nám. Míru – postoupila do finálového klání Oranžového pětiboje s ČEZem pořádaného v TJ SPARTAK Třebíč ve čtvrtek 31. května 2012. Mezi reprezentanty a reprezentantky patřili žáci a žákyně 9. C – Jan Meravý, Tomáš Kubík, Natálie Honců a Lucie Mikulcová. Ti soutěžili v pěti disciplínách (štafetový běh, hod medicinbalem, driblování mezi kužely, skok do písku a hod na bránu) a získané body se jim sčítaly.

Nadějné sportovce dobrovázeli žáci 7. A a 8. A a vytvořili jim přijemnou soutěžní atmosféru. Nechyběly namalované symboly naší školy na různých částech těla a hlasité povzbuzování.

Na stupínky vítězů vystoupili vždy tři z kategorie jednotlivců (chlapci/dívky) a školních týmů. Naše škola se v celkovém pořadí umístila na hezkém 6. místě. Slavili jsme však úspěchy v kategorii nejlepších chlapců: Tomáš Kubík z 9. C vybojoval v celkovém součtu bodů 2. místo, blahopřejeme! Fotografie uvnitř článku.

Mgr. Martina Zemanová