Tombola a sponzorské dary pro ples naší školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci a přátelé školy,
v roce 2012 oslavíme 150. výročí založení naší školy. S touto významnou událostí budou spjaty námi pořádané kulturní a společenské akce.
Nejvýznamnější událostí roku bude bezesporu ples pořádaný v sobotu 11. února 2012 v KD Střelnice. Bohatý program, jehož největšími lákadly jsou hudební skupina Geny a hvězdné vystoupení zpěvačky Kamily Nývltové, zaujme nejen absolventy, ale i širokou veřejnost a určitě i Vás.
Věříme, že v rámci prohlubování vstřícných vztahů mezi naší školou a Vámi podpoříte tak významné „životní“ jubileum naší školy formou sponzorského daru, ať už finančního přispění na provoz plesu nebo věcného daru do tomboly.
Podrobnější informace získáte na výše na tel. číslech 493 815 000 – 002 nebo osobně v kanceláři školy.

S poděkováním a přátelským pozdravem
Plesový „vejbor“ ZŠ nám. Míru